Ogólnopolski Hybrydowy Tydzień Kariery WSPA

Od dziś do 27 listopada w Lubelskim Centrum Konferencyjnym gościmy przedstawicieli Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w ramach Ogólnopolskiego Hybrydowego Tygodnia Kariery WSPA 2020.

W programie wydarzenia min. Warsztat dziennikarski:  Mobilne dziennikarstwo prowadzony przez Łukasza Borkowskiego. Dla zainteresowanych tematyką przedsiębiorczości odbędzie się panel Przedsiębiorczość, akademickie spotkania, kształtowanie postaw przedsiębiorczych. Gośćmi panelu będą Jacek Skrzyniarz – Prezes Lubelskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, Anna Daszyńska – Wiceprezes Zarządu Fundacji Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich, Aleksandra Kulik – Prezes Zarządu Fundacji Sempre a Frente, oraz Andrzej Skórski –  Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Lublin.
Moderatorem dyskusji będzie Agnieszka Magdziarz-Orłowska – wykładowca WSPA.
W środę zachęcamy do udziału w webinarze IT w czasie pandemii. W trakcie webinaru poruszona zostanie tematyka pracy w braży IT w czasie pandemii i zmianach jakie zaszły firmach w związku z nową, covidową rzeczywistością. Gościem spotkania będzie Filip Merklejn – Dyrektor Lubelskiego Oddziału grupy Lingaro.
W trakcie Ogólnopolskiego Hybrydowego Tygodnia Kariery WSPA 2020 będzie także można posłuchać o biznesie międzynarodowym i perspektywach współpracy absolwentów stosunków międzynarodowych z biznesem. Ostatni dzień spotkania w LCK poświęcony będzie a tematyce autyzmu.

Zapraszamy do zapoznania się z programem oraz do śledzenia codziennych transmisji w dniach 23-27 listopada 2020 roku na FB Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.
 

bip
Zobacz Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK w serwisie mojekonferencje.pl