Lubelskie Dni Informatyki

Lubelskie Dni Informatyki skupiają pracowników IT, pasjonatów nowoczesnych rozwiązań, amatorów informatyki oraz studentów zainteresowanych tematyką konferencji. Tak różnorodna grupa uczestników umożliwia niesamowitą integrację, a także wymianę doświadczeń szeroko rozumianej dziedziny informatycznej.
Podczas tegorocznej edycji będą mogli Państwo wziąć udział zarówno w prelekcjach jak i warsztatach tematycznych, które są nowością naszej konferencji. Nie zabraknie informacji z zakresu QA, Bezpieczeństwa IT, Big Data, Data Science, Front-end’u i Back-end’u, które poprowadzą specjaliści w swoich dziedzinach. Każda ze ścieżek warsztatowych jest dopasowana do potrzeb rynku, co potwierdzają wyniki ankiety - stworzonej przez organizatorów LDI i przeprowadzonej wśród pracowników lubelskich firm IT. 
Ważną informacją jest fakt, iż konferencja LDI jest w pełni darmowa, wymagana jest jedynie rejestracja na stronie wydarzenia. Pierwsze 400 osób, które pojawią się na wydarzeniu, mogą liczyć na drobne upominki od organizatorów. O pozytywne wrażenia uczestników zadbają również sponsorzy konferencji zachęcając do odwiedzenia swoich stoisk poprzez liczne konkursy, których nagrody są zróżnicowane i wartościowe oraz przede wszystkim oferując merytoryczną rozmowę na różnorakie tematy m.in. dotyczące aktualnych ofert pracy oraz benefitów płynących z dołączenia do ich zespołów.

XIII edycja Lubelskich Dni Informatyki odbędzie się 14 listopada w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Konferencja organizowana jest przez Koło Naukowe Informatyków oraz Grupę KUL.NET, które działają przy wydziale Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II.

Po więcej informacji zapraszamy na Social Media oraz stronę www.LDI.org.pl.

bip
Zobacz Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK w serwisie mojekonferencje.pl