Kontynenty #52

Po raz kolejny tym razem na żywo spotkamy się w ramach cyklu Kontynenty w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

W programie:
18:00 | KRAJOZNAWSTWO 2.0 - Szczepan Żurek
Krajoznawstwo 2.0 czyli komu smakuje odgrzewany kotlet i dlaczego nam?
Opowieść o tym jak rozumiemy współczesne krajoznawstwo, czym różni się od turystyki i dlaczego jest lepsze. W co je opakować, żeby znów było atrakcyjne, i czy w ogóle warto? Przyjrzymy się Nowym Krajoznawcom i opowiemy o inicjatywach budujących społeczność wokół fenomenu mikropodróży. Wreszcie zastanowimy się, czy to nie jest kolejny wydumany, nikomu niepotrzebny, snobizm, chwilowa moda na vintage, która przeminie wraz z wirusem.

 

SZCZEPAN ŻUREK - geograf, kartograf, nauczyciel. Członek Towarzystwa Krajoznawczego Krajobraz, zdobywca Korony Warszawy i odkrywca źródeł Kanału Bródnowskiego. Absolwent UJ, wieloletni członek Koła Geografów UJ oraz Europejskiego Stowarzyszenia Młodych Geografów i Studentów Geografii (EGEA). Uczestnik wielu wypraw i wyjazdów w różne zakątki świata. Organizator międzynarodowego projektu Moldova 2004. Miłośnk przyrody i mikrowypraw. 

 

 

 

Link do rezerwacji miejsc: https://bit.ly/Kontynenty52

Z uwagi na obowiązujący reżim sanitarny i w trosce o zdrowie uczestników spotkania przed wejściem poprosimy Was o podpisanie deklaracji związanej z procedurą organizacji wydarzenia. Już teraz można zapoznać się z jej treścią klikając w link: https://bit.ly/3idCvki

Zapraszamy!

bip
Zobacz Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK w serwisie mojekonferencje.pl