II Forum Regionów Trójmorza

KOMUNIKAT ORGANIZATORA 
Samorządowy Kongres Gospodarczy 
II Forum Regionów Trójmorza 
 
Dziękujemy za Państwa zainteresowanie udziałem w Samorządowym Kongresie Gospodarczym, II Forum Regionów Trójmorza. Jednak w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją w Polsce,  w trosce o bezpieczeństwo uczestników oraz mieszkańców województwa lubelskiego, a także uwzględniając trudności i ograniczenia w transporcie, podejmujemy decyzję o przełożeniu planowanego uprzednio na 2-3 kwietnia 2020 roku Samorządowego Kongresu Gospodarczego  i II Forum Regionów Trójmorza na nowy termin w październiku 2020 roku. 

Jednocześnie zapewniamy, że Samorząd Województwa Lubelskiego dołoży wszelkich starań,  by Kongres i Forum zorganizowane w nowym terminie spełniły zakładane cele. Pragniemy również kontynuować współpracę na rzecz budowania Sieci Gospodarczej Regionów Trójmorza, ze względu na szczególną wagę współpracy na poziomie samorządowym dla rozwoju gospodarczego państw tej części Europy. 
Dalsze informacje o Kongresie i Forum znajdą Państwo na stronie congress.lubelskie.pl i profilu Congress Lubelskie na Facebooku, gdzie będziemy na bieżąco zamieszczać aktualne wiadomości  na temat naszego wydarzenia. 

Licząc na Państwa zrozumienie, mamy nadzieję na owocną współpracę i przyszłe spotkanie  w Lublinie. 
 
Z wyrazami szacunku,  
Organizatorzy 
Samorządowego Kongresu Gospodarczego,  
II Forum Regionów Trójmorza 
 

bip
Zobacz Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK w serwisie mojekonferencje.pl