Letnia scena na tarasie

LETNIA SCENA NA TARASIE  to cykl koncertów promujących młodych artystów pochodzących z województwa lubelskiego. Projekt zakłada stworzenie sceny na tarasie Lubelskiego Centrum Konferencyjnego i możliwość zaprezentowania się na niej młodym artystom (wokalistom, instrumentalistom, zespołom wokalnym i instrumentalnym). Projekt ma charakter regionalny i przyciąga wykonawców różnego rodzaju muzyki. Koncerty uzdolnionych artystów odbędą się na tarasie LCK w każdy wakacyjny czwartek od godziny 21:00 na specjalnie stworzonej scenie. Wydarzenie będzie miało formę hybrydową (publiczność obecna w LCK na miejscu i  transmisja wydarzenia on-line).

W ramach letniej sceny muzycznej zobaczymy Annę Rogowską z zespołem ANNELA -  niezwykle zdolną wokalistkę i autorkę piosenek, która nagrała w tym roku EP-kę w ramach projektu „Studio Lublin”, która niebawem będzie miała swoją premierę.


Wszystkich zainteresowanych udziałem we wspaniałym koncercie zapraszamy na taras Lubelskiego Centrum Konferencyjnego o godzinie 21:00.
 

bip
Zobacz Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK w serwisie mojekonferencje.pl