Kontynenty #53

W programie 53. Kontynentów:

18:00 | Ostatni Turnus. Architektura infrastruktury turystycznej PRL 

Czy w XXI wieku da się jeszcze pojechać na wczasy, czy już tylko na urlop? Od kilku lat sprawdzam to na własnej skórze jeżdżąc szlakiem ośrodków wypoczynkowych, sanatoriów, gościńców i hoteli, które trwają w niezmienionym kształcie od lat 70 i 80 ubiegłego wieku. Fotografuję wyróżniające się przykłady architektury powojennego modernizmu i właśnie ona, wraz z uchwyceniem ostatnich tchnień klimatu ery późnego Gierka, interesują mnie najbardziej. Zapraszam zatem w sentymentalną podróż po Polsce, póki jeszcze trwa ostatni turnus.


Marcin Wojdak -36-letni mieszkaniec Łodzi. Nie jest fotografem / nie jest dziennikarzem / nie jest pisarzem i nie jest podróżnikiem. Jest za to pasjonatem powojennego modernizmu, czemu daje wyraz na instagramowym profilu Cosmoderna.


Link do rezerwacji miejsc: https://bit.ly/Kontynenty53

Spotkanie będzie także dostępne online.

 

Z uwagi na obecną sytuację i w trosce o zdrowie uczestników spotkania przed wejściem poprosimy Was o podpisanie deklaracji związanej z procedurą organizacji wydarzenia. Już teraz można zapoznać się z jej treścią klikając w link: https://bit.ly/3idCvki

Zapraszamy!

bip
Zobacz Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK w serwisie mojekonferencje.pl