Kongres Współpracy Transgranicznej Lublin 2020

Kongres Współpracy Transgranicznej gości w  naszym Centrum od wtorku 6 października. Jak co roku, Kongresowi towarzyszy Forum Partnerów, mające na celu stworzenie przestrzeni komunikacji oraz wymianę doświadczeń między organizacjami poszukującymi międzynarodowych partnerów. Cztery dni Kongresu wypełnione są panelami i warsztatami z udziałem wybitnych europejskich ekspertów, m.in. z Wielkiej Brytani, Danii, Rosji, Ukrainy oraz Polski. Poruszona są tematy dotyczące, między innymi funkcjonowania kultury i turystyki kulturowej w nowych warunkach oraz budowy marki turystycznej miasta. 
Do piątku będzie można uczestniczyć w wirtualnych dyskusjach na temat możliwości zrównoważonego rozwoju gospodarczego, granic tradycyjnie rozumianego wzrostu oraz strukturalnych zmian na rynku pracy. Przyjrzymy się nowej „fali” innowacyjności, firmom i sektorom, które najlepiej poradziły sobie w obecnych warunkach. 
Ze względu na obecną sytuację wydarzenie w całości odbędzie się w przestrzeni wirtualnej, z wykorzystaniem nowoczesnej platformy i symultanicznego tłumaczenia na trzy języki: polski, angielski i rosyjski.
Wszystkie wydarzenia w ramach Kongresu będą dostępne bezpłatnie, po zarejestrowaniu się na platformie on-line. Wydarzenia kulturalne będą dostępne w formie streamingu na stronach organizatorów i partnerów Kongresu.

Wiecej informacji na stronie www.kongres.lublin.eu


 

bip
Zobacz Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK w serwisie mojekonferencje.pl