We wtorek 11 grudnia 2018 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Zasmakuj Lubelskiej Konferencji.

 

Spotkanie organizuje Lubelskie Convention Bureau i przeznaczone jest dla branży MICE z województwa lubelskiego. Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się jak zaprojektować krok po kroku poszczególne elementy eventu (komunikację z uczestnikami, rejestrację, udział w evencie, działania budujące społeczność po wydarzeniu) by stworzyć wokół niego wyjątkowe doświadczenie dla uczestników, klientów czy partnerów biznesowych.

Warsztaty poprowadzi Piotr Wojciechowski. Pierwszy polski trener Service Design akredytowany przez międzynarodową organizację Service Design Network (SDN). Współzałożyciel polskiego oddziału SDN. Trener Service Design Thinking w EY Academy of Business oraz wykładowca na studiach “Projektowanie usług” na Uniwersytecie SWPS w Warszawie i Poznaniu. Inicjator i organizator jednej z największych konferencji typu TEDx w Polsce – TEDxLublin, a także jeden z europejskich ambasadorów TED oraz programu TEDx. Pierwszy Polak, który otrzymał stypendium TED oraz Fundacji Billa i Melindy Gates za zaangażowanie w rozwój idei TEDx.

 

Informacje na temat warunków uczestnictwa i rejestracji w biurze Lubelskiego Convention Bureau  biuro@LubelskieConvention.pl