W dniach 20-22 kwietnia 2017 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie  odbędzie się XVII Kurs Kształcenia Ustawicznego z Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznych

Tematyka wykładów XVII Kursu obejmować będzie przekrój endokrynologii i diabetologii. Przewodniczącymi Komitetu Organizacyjnego są prof. dr hab. n. med. Andrzej Milewicz oraz prof. dr hab. n. med. Marek Ruchała.
Jak zwykle podczas Kursu pojawią się znamienici prelegenci. Poza wybitnymi endokrynologami, wśród wykładowców znajdą się także eksperci z diabetologii, ginekologii endokrynologicznej i andrologii. Nowy szef sekcji ginekologicznej prof. Romuald Dębski przedstawi problem PCO.

Sesje interdyscyplinarne i interaktywne, warsztaty, konkursy, spotkanie z konsultantem krajowym prof. Andrzejem Lewińskim sprawia, że program kursu stanowi podstawę do żywej debaty.

Tradycyjnie uczestnicy Kursu będą mogli wziąć udział w niezwykle popularnych warsztatach ultrasonograficznych. Nie zabraknie sesji ciekawych przypadków klinicznych, przygotowanej przez prof. Krzysztofa Sworczaka od lat cieszącej się olbrzymim zainteresowaniem i utrzymującej słuchaczy na sali konferencyjnej do ostatniego wykładu.

Więcej informacji oraz program wydarzenia na stronie Symposion