31 marca 2017r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbędą się  bezpłatne warsztaty „Mamo, to ja”. Zachęcamy wszystkie młode Mamy ze swoimi pociechami oraz przyszłych Rodziców do uczestnictwa w spotkaniach. Podczas warsztatów poruszane będą zagadnienia na temat: bezpieczeństwa, prawidłowej diety mamy i jej dziecka, zdrowia i rozwoju malucha, pielęgnacji czy szczepień ochronnych. Zaproszeni specjaliści doradzą i odpowiedzą na pytania uczestników.

Warsztaty podzielone są na dwa bloki tematyczne. Blok przedpołudniowy kierowany jest do rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat („Jestem Mamą”). Blok popołudniowy adresowany jest do rodziców spodziewających się dziecka („Będę Mamą”). W trakcie warsztatów nie zabraknie praktyki, wymiany doświadczeń, upominków, nagród i miłej atmosfery. Z myślą o najmłodszych uczestnikach każda z sal warsztatowych wyposażona będzie w  maty edukacyjne oraz punkty, w których można przewinąć maluszka. Dodatkowo w punkcie rejestracyjnym zainteresowani rodzice będą mogli na czas trwania spotkania wypożyczyć chustę do noszenia dziecka. Dla każdego przewidziane są miłe upominki oraz konkursy z ciekawymi nagrodami.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji na stronie: Mamo, to ja.