Lubelskie Centrum Konferencyjne znajduje się w centrum Lublina, w dzielnicy Śródmieście przy zbiegu ulic: Al. Racławickie i Grottgera. Lokalizacja obiektu jest doskonała pod względem logistycznym, pozwalająca na bardzo szybki i sprawny dojazd komunikacją miejską.

Najstarszy i największy park miejski Lublina, Centrum Spotkania Kultur oraz położenie przy jednej z głównej arterii miasta to tylko jedne z wielu atutów okolicy Lubelskiego Centrum Konferencyjnego. Otoczenie pełne zieleni sprzyja zarówno pracy, jak i odpoczynkowi oraz pozytywnej atmosferze.

Uroki otoczenia podziwiać można z tarasu znajdującego się na szóstej kondygnacji oraz z przeszkleń na każdym poziomie budynku. W niedalekiej odległości znajduje się centrum akademickie: Katolicki Uniwersytet Lubelski, UMCS oraz Uniwersytet Przyrodniczy, a zaledwie w 15 minut pieszo można znaleźć się w otoczeniu urokliwych kamienic Starego Miasta i klimatycznych restauracji. Doskonała lokalizacja obiektu pozwala na szybki i sprawny dojazd zarówno z dworców PKP i PKS oraz Portu Lotniczego Lublin w Świdniku.

Zobacz także: