W dniach od 19 do 23 marca w Warszawie trwa Meetings Week Poland – tydzień wydarzeń edukacyjnych i promocyjnych branży polskiego przemysłu spotkań.

Wśród uczestników wydarzenia nie mogło zabraknąć Lubelskiego Centrum Konferencyjnego. Już po raz trzeci LCK jest partnerem Forum Obiektów: Jeden Dzień – Wiele punktów widzenia, które odbędzie się w piątek 23 marca.

Forum obiektów to jedyne tego typu spotkanie dla przedstawicieli hoteli i obiektów konferencyjnych w Polsce. Nowoczesna formuła konferencji opiera się na koncepcji „one-man shows” i przewiduje krótkie, dynamiczne wystąpienia autorskie praktyków branży, zaś spotkania „time-out sessions” umożliwiają wystąpienia kilku mówców jednocześnie, z których każdy ma kilka minut na przedstawienie swojej perspektywy w danej dziedzinie. Fabuła rozmów i charakter paneli, daje audytorium dużą porcję wiedzy z zakresu marketingu obiektów, sprzedaży, budowania ofert w celu znalezienia konkurencyjnej przewagi.

W wydarzeniu bierze udział ponad 30 prezenterów i panelistów z obiektów konferencyjnych i hotelowych z całej Polski. Wśród nich są reprezentanci korporacji i stowarzyszeń zawodowych, którzy odpowiadają za planowanie eventów, zakupy usług dla podróży i spotkań służbowych, oferenci z firm obsługowych, hoteli i centrów konferencyjnych a także dziennikarze, samorządowcy i politycy. Część sesji panelowych jest także przygotowana dla studentów.

Szczegółowy program Meetings Week na stronie: https://meetingsweek.pl/