Lubelska Karta Turysty to atrakcyjny pakiet pełen zniżek i bezpłatnych wstępów do muzeów, obiektów kultury i rozrywki a także restauracji i hoteli oraz bezpłatnej komunikacji miejskiej.

 

Co zyskujesz kupując Lubelską Kartę Turysty?

Po pierwsze – zniżki

Z Kartą Turysty zaoszczędzisz pieniądze idąc do muzeum, restauracji, na basen czy kupując pamiątki. Przy wyborze pakietu z komunikacją, możesz do woli jeździć pojazdami komunikacji miejskiej.

Po drugie – komfort zwiedzania

W Lublinie jest naprawdę dużo miejsc do zobaczenia ale najpierw trzeba do nich trafić a następnie za nie zapłacić.  Kupując Lubelską Kartą Turysty wstęp do większości muzeów Lublina jest bezpłatny! Ponadto nie stracisz czasu i nerwów stojąc w kolejkach do kasy. Dzięki Karcie  Turysty trafisz też do miejsc, które często są  niezauważane przez turystów, a które są naprawdę warte uwagi.

Po trzecie – pamiątkę z Lublina

Możesz sprawić niebanalny prezent i podarować Kartę Turysty bliskiej Ci osobie, która planuje właśnie wyjazd do Lublina. Lubelska Karta Turysty to również naprawdę ładny, solidnie wykonany gadżet.

 

Zachęcamy do zakupu Lubelskiej Karty Turysty dla Państwa gości, kontrahentów i partnerów biznesowych jako miły gest przywitania w Lublinie oraz zaproszenia do zwiedzania naszego miasta.

 

Cennik Karty:

Bez komunikacji miejskiej 24 godzinna:  normalna 45 zł, ulgowa 35 zł

Bez komunikacji miejskiej 72 godzinna:  normalna 65 zł, ulgowa 50 zł

Z komunikacją miejską 24 godzinna:  normalna 58 zł, ulgowa 42 zł

Z komunikacją miejską 72 godzinna:  normalna 87 zł, ulgowa 61 zł

 

Szczegółowe informacje na stronie www.lublincard.eu