Konferencja PPI2Innovate Days odbędzie się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie
w dniu 3 października 2017 r. Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza do udziału w Konferencji PPI2Innovate Days, organizowanej w ramach projektu PPI2Innovate – Budowanie potencjału w celu zwiększenia stosowania zamówień publicznych na innowacyjne rozwiązania, współfinansowanego
w ramach Programu Interreg Europa Środkowa. Konferencja odbędzie się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym  w dniu 3 października 2017 r.

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele podmiotów publicznych, odpowiedzialnych za prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych, jak również  przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu, instytucji naukowych, badawczych itp..

Konferencja PPI2Innovate Days ma na celu rozwój wiedzy w zakresie zamówień publicznych na innowacyjne rozwiązania (PPI) m.in. poprzez prezentację Narzędzia PPI2Innovate Tool, materiału opracowanego przez Prof. Gabriellę M. Racca z Uniwersytetu w Turynie dotyczącego praktycznych aspektów planowania i organizacji postępowań o udzielenie zamówień publicznych mających na celu pozyskanie innowacyjnych produktów i usług.

 Wybrane tematy prelekcji:

  • Innowacyjne zamówienia publiczne w UE (Sara Badin, Ekspert zewnętrzny Komisji Europejskiej)
  • PPI i PcP. Innowacyjne podejścia do zamówień publicznych (Paulina Zadura – Lichota,  Dyrektor Departamentu Analiz i Strategii, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości)
  • Prezentacja Narzędzia “PPI2Innovate Tool” (Prof. Gabriella M. Racca, University of Torino)
  • Jak kupować innowacje? Rola funkcji zakupów i dostawców zewnętrznych (Katarzyna Cichoń, KPMG)

Wydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest wcześniejsza rejestracja.

https://www.eventbrite.com

https://evenea.pl/

 

Szczegółowy program Konferencji zostanie zamieszczony wkrótce.

Więcej informacji na stronie:

http://www.interreg-central.eu/Content.Node/PPI2Innovate.html