Ogromnym atutem lokalizacji Lubelskiego Centrum Konferencyjnego jest świetny dojazd. Dzięki położeniu w centrum miasta możliwe jest sprawne i szybkie dotarcie do obiektu niezależnie od wybranego środka transportu.

Dojazd z Lotniska

odwiedzający
Dojazd z Portu Lotniczego do Lubelskiego Centrum Konferencyjnego zajmuje 25-30 minut. Komunikację zapewniają m.in. połączenia kolejowe oraz autobusowe dopasowane do rozkładu lotów samolotów. Dzięki temu podróż z lotniska przebiega sprawnie i szybko.

Wskazówki dojazdu

Dojazd z dworca PKP

odwiedzający
To najważniejsza stacja kolejowa na terenie Lublina znajdująca się przy placu Dworcowym. Przy dworcu znajduje się pętla trolejbusowa linii 150, zapewniająca bezpośrednie połączenie z centrum miasta i LCK. Trasa z dworca do obiektu nie zajmuje dłużej niż 15 minut.

Wskazówki dojazdu

Dojazd z dworca PKS

odwiedzający
Do Lubelskiego Centrum Konferencyjnego można sprawnie dojechać z Dworca PKS, znajdującego się na Podzamczu, korzystając z wielu linii Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Dworzec PKS dzięki wielu połączeniom jest doskonale skomunikowany z Warszawą.

Wskazówki dojazdu

Parkingi

odwiedzający
W obrębie 50 m od budynku Lubelskiego Centrum Konferencyjnego znajdują się 3 parkingi pozwalające na wygodne zaparkowanie samochodu. Umożliwiają to: własny podziemny parking LCK, dodatkowo miejsca parkingowe Urzędu Marszałkowskiego oraz parking przy sąsiednim Centrum Spotkania Kultur.