7 marca o godz. 9:00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym ruszy kolejna edycja konferencji Export-Invest Lubelskie, tym razem pod szyldem „Biznes Lubelskie w sieci. Lokalna gospodarka siłą regionu”. Gościem specjalnym, który poprowadzi wydarzenie oraz wystąpi z wyjątkową prezentacją będzie Maciej Orłoś.

Wydarzenie skierowane jest głównie do włodarzy miast i gmin, pracowników administracji, przedstawicieli uczelni, ekspertów, ale również szerokiego grona przedsiębiorców.

W trakcie konferencji uczestnicy rozmawiać będą o tym jak „złapać w sieć” potencjalnego inwestora i dlaczego nasze miasto/gmina/powiat powinny być dla inwestorów atrakcyjne. W tym celu zaproszeni zostali goście, którzy podzielą się z uczestnikami bogatym doświadczeniem, a zespół Biznes Lubelskie przedstawi plany współpracy ze wszystkimi jednostkami samorządu terytorialnego na najbliższe miesiące.

Moderatorem wydarzenia będzie Maciej Orłoś, który opowie jak w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości korzystać z ogólnie dostępnych narzędzi jakim jest Internet i telewizja. Odpowie również na pytania dlaczego każda jednostka samorządu terytorialnego powinna być widoczna w sieci i jak to zrobić wykorzystując potencjał zespołu.

Program konferencji dostępny jest na stronie:  http://invest.lubelskie.pl/pl