Aktualności

Więcej informacji znajdziesz na naszych mediach społecznościowych

Imię

Wakacje dobre na konferencje!

Zapraszamy do włączenia się do akcji „Wakacje dobre na konferencje” i sprawdzenia wolnych terminów dla Waszych eventów w lipcu i sierpniu w LCK.

W obecnej sytuacji obiekty konferencyjne w całej Polsce dwoją się i troją żeby pomieścić konferencje i kongresy przeniesione z sezonu wiosennego na miesiące jesienne. Lubelskie Centrum Konferencyjne oferuje swoją przestrzeń latem i zachęca do akcji #wakacjedobrenakonferencje Popierając nowopowstały trend wśród podróżujących łączenia wyjazdów służbowych z wypoczynkiem zapraszamy do poznania zalet tego rozwiązania.

 

Imię

Informacja w sprawie wydarzeń odbywających się w LCK

11 marca 2020

Dyrektor Lubelskiego Centrum Konferencyjnego podjął decyzję o wprowadzeniu działań profilaktycznych polegających
na przełożeniu wszystkich wydarzeń powyżej 100 uczestników zaplanowanych w terminie od 12 do 27 marca 2020 r. włącznie. 

Organizatorom wydarzeń poniżej 100 uczestników również sugerujemy rozważenie zmiany terminu wydarzenia. 

Imię

II Forum Regionów Trójmorza

Komunikat organizatora

Samorządowego Kongresu Gospodarczego, II Forum Regionów Trójmorza.

Wydarzenie miało odbyć się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym oraz Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent RP Andrzej Duda

 

 

Imię

Bezpieczeństwo gości odwiedzających Lubelskie Centrum Konferencyjne

Jako centrum konferencyjne, odwiedzane przez setki ludzi w ciągu tygodnia, podjęliśmy stosowne działania mające na celu podwyższenie bezpieczeństwa oraz ochronę zdrowia naszych gości. 

Imię

Lubelskie Dni Informatyki

14 listopada 2020

Lubelskie Dni Informatyki określane są mianem największego wydarzenia IT na Lubelszczyźnie. LDI skupiają pracowników IT, pasjonatów nowoczesnych rozwiązań, amatorów informatyki oraz studentów zainteresowanych tematyką konferencji. XIII edycja wydarzenia odbędzie się 14 listopada w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.
 

Wydarzenie otwarte. Serdecznie zapraszamy!

Imię

OMSA - Etap Wojewódzki

09 marca 2020

9 marca w LCK odbędzie się wojewódzki etap Ogólnopolskiego Młodzieżowego Seminarium Astronomicznego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubelskiego. 

 

Imię

Kobieta Gospodarna Wyjątkowa

08 marca 2020

Półfinał Konkursu Kobieta Gospodarna Wyjątkowa - konkursu dla kół gospodyń wiejskich w terenu województwa lubelskiego, odbędzie się 8 marca w LCK.
 

Imię

Edukacja Przyszłości

03 marca 2020

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na VII edycję EDUKACJI PRZYSZŁOŚCI, która odbędzie się 3-4 marca 2020 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Istotnymi tematami, które będą poruszane podczas konferencji będą kluczowe zagadnienia związane z rozwojem oraz problemami w oświacie.

 

Imię

NLAB - Nevada – Lubelskie Acceleration Bridge Summit

02 marca 2020

Dnia 2 marca 2020 w godzinach 10.00 – 12.00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, przy ul. Grottgera 2 w Lublinie odbędzie się wydarzenie pod nazwą "NLAB - Nevada – Lubelskie Acceleration Bridge Summit" połączone ze spotkaniami B2B dla przedsiębiorców polskich i amerykańskich.

Imię

Festiwal Czekolady

15 lutego 2020

Nie ma nic romantyczniejszego od czekolady, a przekonają się o tym mieszkańcy Lublina już 15 i 16 lutego w LCK.

Producenci czekolady i słodyczy z Polski i z zagranicy zachwycą wyborem kolorowych pralin i różnorodnością czekoladowych tabliczek. Zapach czekolady będzie czuć w całym mieście. Magiczne aranżacje, atrakcyjny program i wielu znakomitych gości.

 

Wydarzenie otwarte. Serdecznie zapraszamy!

Imię

Śniadanie biznesowe - Jak budować prawdziwe relacje na lata?

12 lutego 2020

Networking w biznesie - Jak budować prawdziwe relacje na lata?

12 lutego o godzinie 7:00 odbedzie sie śniadanie biznesowe Lubelskiego Towarzystwa Biznesowego. Spotkanie będzie miało formę dwugodzinnego warsztatu poprowadzonego przez Macieja Osieja, jednego z najlepszych networkerów w Towarzystwach Biznesowych. 
 

Imię

Kontynenty #47

10 lutego 2020

Zapraszamy do udziału w 47 edycji Kontynentów.

W programie:
18:00 | Himalaje. Z wizytą w szerpańskim domu MAGDA JOŃCZYK 
19:00 | Jachtostopem. 3-letnia oceaniczna przygoda MAREK KRAMARCZYK

Wydarzenie otwarte. Wymagana jest rejestracja: https://evenea.pl/event/kontynenty47/

 

Imię

Nowości w Okulistyce - Update in Ophthalmology

07 lutego 2020

W programie IV Konferencji Ophthalmology Journal „Nowości w Okulistyce”, ciekawe prezentacje i sesje tematyczne skierowane do osób zainteresowanych tematyką nowości w leczeniu chorób wzroku. Przygotowane przez prelegentów prezentacje będą zawierać najnowsze dane pochodzące ze specjalistycznych artykułów branżowych, a także opinie wybitnych ekspertów, polskich i zagranicznych.

Imię

Partnerzy na rzecz promocji zatrudnienia

27 stycznia 2020

Konferencja Partnerzy na rzecz promocji zatrudnienia organizowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie odbędzie się dnia 27 stycznia 2020r. o godz. 11.00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie.


 

Imię

Unicorn Hub - spotkanie informacyjne

17 stycznia 2020

Spotkanie informacyjne Unicorn Hub odbędzie się 17 stycznia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. 

Projekt ma na celu inkubację innowacyjnych pomysłów biznesowych, ze szczególnym uwzględnieniem branż takich, jak: IT / ICT, Medycyna / Zdrowie Publiczne, Smart City / Transport.

Imię

1 Świąteczne Spotkania z Tradycją

15 grudnia 2019

Niedziela 15 grudnia upłynie w LCK pod znakiem świątecznego barszczu, zapachu choinki, dźwięków tradycyjnych polskich kolęd a także spotkań z niesamowitymi gośćmi! Wszystko to dzięki 1 Świątecznym Spotkaniom z Tradycją!

 

Wydarzenie otwarte. Serdecznie zapraszamy !
 

Imię

#2 Dni Otwarte LCK dla Biznesu

12 grudnia 2019

Już 12 grudnia #2 Dni Owarte dla Biznesu w LCK. Jest to cykl spotkań skierowny do regionalnych przedsiębiorców różnych branż, łączący w sobie zarówno bogatą część merytrotyczną w postaci ciekawych szkoleń o tematyce zarządzania w biznesie ale także interesująca część artystyczną oraz nieoceniony networking! 

Imię

Gala Innowacji Województwa Lubelskiego 2019

10 grudnia 2019

We wtorek 10 grudnia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się konferencja podsumowująca Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 a także Gala Innowacji Województwa Lubelskigo 2019.

 

 

Imię

#6 Data Science 2019

09 grudnia 2019

Zapraszamy na kolejne, szóste spotkanie osób pracujących przy projektach wykorzystujących Data Science / Machine Learning / Big Data / Artificial Intelligence.
Stack technologiczny? Nie istotny. Nie ważne czy używasz Pythona, R, Javy, Scali, Matlaba czy Excela.
Celem wydarzenia jest wymiana wiedzy i doświadczeń. 
 

Imię

Perspektywy współpracy gospodarczej regionów Trójmorza

06 grudnia 2019

6 grudnia w Lubelskim Centrum Konfernecyjnym odbędzie się konferencja „Perspektywy współpracy gospodarczej regionów Trójmorza”. Jest to wstęp zapowiadający Kongres Gospodarczy Regionów Trójmorza im. Unii Lubelskiej, który planowany jest w kwietniu 2020 r. Uczestnikami konferencji będą przedstawiciele wszystkich szczebli administracji publicznej, ambasadorzy państw wchodzących w skład Inicjatywy Trójmorza, świat nauki i biznesu.

 

Imię

V European Congress of Quality

14 listopada 2019

„Quality Counts” pod takim hasłem odbędzie się jubileuszowa 5 edycja Europejskiego Kongresu Jakości, który 14 LISTOPADA w Lubelskim Centrum Konferencyjnym zgromadzi przedstawicieli świata biznesu, nauki i samorządu.

Imię

II Forum Społecznej Odpowiedzialności Biznesu

17 września 2019

W najbliższy wtorek w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbędzie się II Forum Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu. Spotkanie ma na celu przybliżenie dobrych praktyk oraz wpływu, jaki wywiera społeczna odpowiedzialność na biznes. Wśród zaproszonych gości znajdują się, między innymi przedstawiciele samorządu oraz wiceprezes zarządu Fundacji Ronalda McDonalda. Całość poprowadzi Pan Grzegorz Gruza.
 

Imię

Gala Lodołamacze

16 września 2019

Lodołamacze to Konkurs, który od lat cieszy się powodzeniem u pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne. A statuetka „Lodołamacza” to prestiż i potwierdzenie sukcesu w zakresie tworzenia odpowiednich warunków pracy dla osób niepełnosprawnych. Konkurs składa się z dwóch etapów: regionalnego i centralnego. W każdym z nich wyłaniani się laureaci w kategoriach: Zatrudnienie Chronione, Otwarty Rynek Pracy, Instytucja, Dziennikarz Bez Barier, Zdrowa Firma, Przyjazna Przestrzeń.

Imię

#5 Data Science 2019

13 listopada 2019

Zapraszamy na 5 spotkanie osób pracujących przy projektach wykorzystujących Data Science / Machine Learning / Big Data / Artificial Intelligence. 

 

Imię

Piknik Naukowy w LCK

15 września 2019

W najbliższą niedzielę przestrzenie Lubelskiego Centrum Konferencyjnego zostaną opanowane przez walki inteligentnych robotów, łazik marsjański Orion, a entuzjaści kosmosu będą mogli rozwiać wszelkie swoje wątpliwości związane z lądowaniem człowieka na Księżycu. Nie zabraknie też atrakcji dla miłośników fizyki w postaci pokazu działania wahadła Foucaulta – jedynego po tej stronie Wisły! 
A wszystko to w ramach XVI Lubelskiego Festiwalu Nauki, który LCK przygotowuje wspólnie z Politechniką Lubelską. 

Imię

XXI Lubelskie Spotkania Naukowe

12 września 2019

Lubelskie Spotkania Naukowe są uznaną konferencją psychiatrów i psychologów klinicznych, miejscem wymiany doświadczeń osób zainteresowanych szeroko pojętą problematyką zdrowia psychicznego. Tematem przewodnim tegorocznej edycji LSN są „Nowe perspektywy i zagrożenia w psychiatrii“. 

Imię

Kongres Nowej Mobilności

09 września 2019

Kongres Nowej Mobilności to pierwszy kongres elektromobilności dla samorządów w Polsce. Celem Kongresu Nowej Mobilności 2019 jest propagowanie realizacji najbardziej obiecujących, innowacyjnych koncepcji nowej mobilności, aby umożliwić przenoszenie ich z obecnej pozycji do głównego nurtu zastosowań w transporcie miejskim.

Imię

„Kontynenty. Spotkaj podróżników"

25 czerwca 2019

Kontynenty – Spotkaj Podróżników to barwne opowieści, ciekawe prelekcje uznanych podróżników oraz wystawy fotografii. Spotkania ukazują najciekawsze projekty podróżnicze i reporterskie realizowane przez Polaków. Przedstawiają miejsca dobrze znane z nowej perspektywy, ułatwiają samodzielne organizowanie podróży i inspirują do poznawania świata.

Imię

Lublin Business Run

08 września 2019

Poland Business Run to największy charytatywny bieg biznesowy, który pomaga spełniać marzenia osób po amputacjach. Bieg ten ma charakter sztafety- występuje w niej pięciu zawodników. Bieg organizowany jest już od 7 lat. Inicjatywa ma na celu nie tylko wsparcie osób z niepełnosprawnością, ale też promocję aktywnego stylu życia i integrację społeczności lokalnej z biznesem.

Imię

Gala „Business Excellence"

12 czerwca 2019

Program „Business Excellence” ma na celu identyfikację i promocję przedsiębiorstw skutecznie realizujących swoje zamierzenia, upowszechnianie etyki zawodowej i wrażliwości społecznej, a także propagowanie działań na rzecz podnoszenia poziomu wiedzy ekonomicznej i kwalifikacji w przedsiębiorstwie. Program ma ugruntowaną pozycję wśród programów biznesowych realizowanych na obszarze Polski Wschodniej. Do tytułu Laureata „Business Excellence” w kategorii mała, średnia i duża firma nominowane są Przedsiębiorstwa, które odniosły sukces ekonomiczny i dla których doskonałość w biznesie jest ważnym celem działalności.
 

Imię

Warsztaty Gaga People – Międzynarodowy Dzień Tańca 2019

28 kwietnia 2019

Lubelski Teatr Tańca zaprasza na otwarte warsztaty Gaga People z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca. Zajęcia poprowadzi Adi Weinberg-Prejna, certyfikowana instruktora GAGA, współpracująca z Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca.

Imię

Gala z okazji 10-lecia BNI w Lublinie

Z okazji 10 lecia działania grupy biznesowej BNI w Lublinie, 13 marca w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się uroczysta gala miedzynarodowej organizacji. 
BNI zrzesza rzetelnych przedsiębiorców sektora MŚP w lokalnych grupach, którym pomaga rozwijać biznes przez rekomendacje oraz budowanie długotrwałych i wartościowych relacji. 

Imię

Dni Kariery

Targi pracy Dni Kariery® | Lublin odbędą się 17 marca ogodzinie 9:00 w Lubelskim Centrum konferencyjnym w Lublinie.


Pobierz darmowy bilet na dnikariery.pl! 

 

Imię

Mleczne Laury Lubelszczyzny 2020

Gala Mleczne Laury Lubelszczyzny 2020, odbędzie się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym 12 marca 2020 r. W spotkaniu wezmą udział wyróżniający się hodowcy bydła mlecznego z województwa lubelskiego, którzy w 2019 r. osiągnęli najwyższe wydajności w 10-ciu różnych kategoriach. 
 

Imię

V Lubelskie Debaty Diabetologiczne

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w piątej edycji Konferencji Naukowo-Szkoleniowej LUBELSKIE DEBATY DIABETOLOGICZNE, która odbędzie się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie - w sobotę 4 kwietnia 2020 r.

Wydarzenie wyłącznie dla lekarzy. 
 

Imię

Polski Kongres Drogowy

Polski Kongres Drogowy i Katedra Dróg i Mostów Politechniki Lubelskiej zapraszają na międzynarodową konferencję „Zrównoważone drogi: ochrona środowiska w budownictwie komunikacyjnym”. Konferencja odbędzie się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie w dniach 31 marca – 1 kwietnia br 

bip