Aktualności

Więcej informacji znajdziesz na naszych mediach społecznościowych

Imię

Partnerzy na rzecz promocji zatrudnienia

27 stycznia 2020

Konferencja Partnerzy na rzecz promocji zatrudnienia organizowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie odbędzie się dnia 27 stycznia 2020r. o godz. 11.00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie.


 

Imię

Nowości w Okulistyce - Update in Ophthalmology

07 lutego 2020

W programie IV Konferencji Ophthalmology Journal „Nowości w Okulistyce”, ciekawe prezentacje i sesje tematyczne skierowane do osób zainteresowanych tematyką nowości w leczeniu chorób wzroku. Przygotowane przez prelegentów prezentacje będą zawierać najnowsze dane pochodzące ze specjalistycznych artykułów branżowych, a także opinie wybitnych ekspertów, polskich i zagranicznych.

Imię

Festiwal Czekolady

15 lutego 2020

Nie ma nic romantyczniejszego od czekolady, a przekonają się o tym mieszkańcy Lublina już 15 i 16 lutego w LCK.

Producenci czekolady i słodyczy z Polski i z zagranicy zachwycą wyborem kolorowych pralin i różnorodnością czekoladowych tabliczek. Zapach czekolady będzie czuć w całym mieście. Magiczne aranżacje, atrakcyjny program i wielu znakomitych gości.

 

Wydarzenie otwarte. Serdecznie zapraszamy!

Imię

Edukacja Przyszłości

03 marca 2020

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na VII edycję EDUKACJI PRZYSZŁOŚCI, która odbędzie się 3-4 marca 2020 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Istotnymi tematami, które będą poruszane podczas konferencji będą kluczowe zagadnienia związane z rozwojem oraz problemami w oświacie.

 

Imię

Polski Kongres Drogowy

31 marca 2020

Polski Kongres Drogowy i Katedra Dróg i Mostów Politechniki Lubelskiej zapraszają na międzynarodową konferencję „Zrównoważone drogi: ochrona środowiska w budownictwie komunikacyjnym”. Konferencja odbędzie się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie w dniach 31 marca – 1 kwietnia br 

Imię

Unicorn Hub - spotkanie informacyjne

17 stycznia 2020

Spotkanie informacyjne Unicorn Hub odbędzie się 17 stycznia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. 

Projekt ma na celu inkubację innowacyjnych pomysłów biznesowych, ze szczególnym uwzględnieniem branż takich, jak: IT / ICT, Medycyna / Zdrowie Publiczne, Smart City / Transport.

Imię

1 Świąteczne Spotkania z Tradycją

15 grudnia 2019

Niedziela 15 grudnia upłynie w LCK pod znakiem świątecznego barszczu, zapachu choinki, dźwięków tradycyjnych polskich kolęd a także spotkań z niesamowitymi gośćmi! Wszystko to dzięki 1 Świątecznym Spotkaniom z Tradycją!

 

Wydarzenie otwarte. Serdecznie zapraszamy !
 

Imię

#2 Dni Otwarte LCK dla Biznesu

12 grudnia 2019

Już 12 grudnia #2 Dni Owarte dla Biznesu w LCK. Jest to cykl spotkań skierowny do regionalnych przedsiębiorców różnych branż, łączący w sobie zarówno bogatą część merytrotyczną w postaci ciekawych szkoleń o tematyce zarządzania w biznesie ale także interesująca część artystyczną oraz nieoceniony networking! 

Imię

Gala Innowacji Województwa Lubelskiego 2019

10 grudnia 2019

We wtorek 10 grudnia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się konferencja podsumowująca Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 a także Gala Innowacji Województwa Lubelskigo 2019.

 

 

Imię

#6 Data Science 2019

09 grudnia 2019

Zapraszamy na kolejne, szóste spotkanie osób pracujących przy projektach wykorzystujących Data Science / Machine Learning / Big Data / Artificial Intelligence.
Stack technologiczny? Nie istotny. Nie ważne czy używasz Pythona, R, Javy, Scali, Matlaba czy Excela.
Celem wydarzenia jest wymiana wiedzy i doświadczeń. 
 

Imię

Perspektywy współpracy gospodarczej regionów Trójmorza

06 grudnia 2019

6 grudnia w Lubelskim Centrum Konfernecyjnym odbędzie się konferencja „Perspektywy współpracy gospodarczej regionów Trójmorza”. Jest to wstęp zapowiadający Kongres Gospodarczy Regionów Trójmorza im. Unii Lubelskiej, który planowany jest w kwietniu 2020 r. Uczestnikami konferencji będą przedstawiciele wszystkich szczebli administracji publicznej, ambasadorzy państw wchodzących w skład Inicjatywy Trójmorza, świat nauki i biznesu.

 

Imię

V European Congress of Quality

14 listopada 2019

„Quality Counts” pod takim hasłem odbędzie się jubileuszowa 5 edycja Europejskiego Kongresu Jakości, który 14 LISTOPADA w Lubelskim Centrum Konferencyjnym zgromadzi przedstawicieli świata biznesu, nauki i samorządu.

Imię

#5 Data Science 2019

13 listopada 2019

Zapraszamy na 5 spotkanie osób pracujących przy projektach wykorzystujących Data Science / Machine Learning / Big Data / Artificial Intelligence. 

 

Imię

II Forum Społecznej Odpowiedzialności Biznesu

17 września 2019

W najbliższy wtorek w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbędzie się II Forum Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu. Spotkanie ma na celu przybliżenie dobrych praktyk oraz wpływu, jaki wywiera społeczna odpowiedzialność na biznes. Wśród zaproszonych gości znajdują się, między innymi przedstawiciele samorządu oraz wiceprezes zarządu Fundacji Ronalda McDonalda. Całość poprowadzi Pan Grzegorz Gruza.
 

Imię

Gala Lodołamacze

16 września 2019

Lodołamacze to Konkurs, który od lat cieszy się powodzeniem u pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne. A statuetka „Lodołamacza” to prestiż i potwierdzenie sukcesu w zakresie tworzenia odpowiednich warunków pracy dla osób niepełnosprawnych. Konkurs składa się z dwóch etapów: regionalnego i centralnego. W każdym z nich wyłaniani się laureaci w kategoriach: Zatrudnienie Chronione, Otwarty Rynek Pracy, Instytucja, Dziennikarz Bez Barier, Zdrowa Firma, Przyjazna Przestrzeń.

Imię

Piknik Naukowy w LCK

15 września 2019

W najbliższą niedzielę przestrzenie Lubelskiego Centrum Konferencyjnego zostaną opanowane przez walki inteligentnych robotów, łazik marsjański Orion, a entuzjaści kosmosu będą mogli rozwiać wszelkie swoje wątpliwości związane z lądowaniem człowieka na Księżycu. Nie zabraknie też atrakcji dla miłośników fizyki w postaci pokazu działania wahadła Foucaulta – jedynego po tej stronie Wisły! 
A wszystko to w ramach XVI Lubelskiego Festiwalu Nauki, który LCK przygotowuje wspólnie z Politechniką Lubelską. 

Imię

XXI Lubelskie Spotkania Naukowe

12 września 2019

Lubelskie Spotkania Naukowe są uznaną konferencją psychiatrów i psychologów klinicznych, miejscem wymiany doświadczeń osób zainteresowanych szeroko pojętą problematyką zdrowia psychicznego. Tematem przewodnim tegorocznej edycji LSN są „Nowe perspektywy i zagrożenia w psychiatrii“. 

Imię

Kongres Nowej Mobilności

09 września 2019

Kongres Nowej Mobilności to pierwszy kongres elektromobilności dla samorządów w Polsce. Celem Kongresu Nowej Mobilności 2019 jest propagowanie realizacji najbardziej obiecujących, innowacyjnych koncepcji nowej mobilności, aby umożliwić przenoszenie ich z obecnej pozycji do głównego nurtu zastosowań w transporcie miejskim.

Imię

Lublin Business Run

08 września 2019

Poland Business Run to największy charytatywny bieg biznesowy, który pomaga spełniać marzenia osób po amputacjach. Bieg ten ma charakter sztafety- występuje w niej pięciu zawodników. Bieg organizowany jest już od 7 lat. Inicjatywa ma na celu nie tylko wsparcie osób z niepełnosprawnością, ale też promocję aktywnego stylu życia i integrację społeczności lokalnej z biznesem.

Imię

„Kontynenty. Spotkaj podróżników"

25 czerwca 2019

Kontynenty – Spotkaj Podróżników to barwne opowieści, ciekawe prelekcje uznanych podróżników oraz wystawy fotografii. Spotkania ukazują najciekawsze projekty podróżnicze i reporterskie realizowane przez Polaków. Przedstawiają miejsca dobrze znane z nowej perspektywy, ułatwiają samodzielne organizowanie podróży i inspirują do poznawania świata.

Imię

Gala „Business Excellence"

12 czerwca 2019

Program „Business Excellence” ma na celu identyfikację i promocję przedsiębiorstw skutecznie realizujących swoje zamierzenia, upowszechnianie etyki zawodowej i wrażliwości społecznej, a także propagowanie działań na rzecz podnoszenia poziomu wiedzy ekonomicznej i kwalifikacji w przedsiębiorstwie. Program ma ugruntowaną pozycję wśród programów biznesowych realizowanych na obszarze Polski Wschodniej. Do tytułu Laureata „Business Excellence” w kategorii mała, średnia i duża firma nominowane są Przedsiębiorstwa, które odniosły sukces ekonomiczny i dla których doskonałość w biznesie jest ważnym celem działalności.
 

Imię

Warsztaty Gaga People – Międzynarodowy Dzień Tańca 2019

28 kwietnia 2019

Lubelski Teatr Tańca zaprasza na otwarte warsztaty Gaga People z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca. Zajęcia poprowadzi Adi Weinberg-Prejna, certyfikowana instruktora GAGA, współpracująca z Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca.

bip