W dniach 4 – 7 czerwca 2018r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym po raz kolejny odbędzie się  XI Międzynarodowe Sympozjum Naukowe na temat Chromatografii Produktów Naturalnych. 

W ramach  wykładów plenarnych, prezentacji, wystaw i sesji posterowych  uczestnicy mają możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń, zapoznania się z nowoczesnymi procedurami i badaniami chromatograficznymi oraz zaprezentowania dorobku naukowego.

Zgodnie z tradycją wszystkich poprzednich spotkań, celem zbliżającego się sympozjum ISCNP jest dyskusja na temat trendów, przedstawienie najnowszych wyników i wymiana pomysłów dotyczących wszystkich technik chromatograficznych i pokrewnych, a także metod stosowanych w analizie fitochemicznej, próbie przygotowania i wyodrębnienia biologicznie aktywnych metabolitów z roślin leczniczych, roślin spożywczych i innych naturalnych źródeł.

 

W gronie wykładowców znaleźli się światowej sławy specjaliści w dziedzinie chromatografii, metod spektroskopowych, metabolomiki i chemometrii, a także izolacji i analizy produktów pochodzenia naturalnego.

Więcej informacji na temat programu sympozjum na stronie http://www.pharmacognosy.umlub.pl/